banner

OREX TRAVEL SLOVENSKO

Kto sme?

V Turecku sme doma!

Cestovná kancelária Orex Travel patrí do známej siete spoločnosti Anex Tour, ktorá má v oblasti cestovného ruchu dvadsaťdvaročné skúsenosti. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 2010 a okrem slovenskej a českej pobočky, Orex Travel pôsobí aj na poľskom a maďarskom trhu.

Hlavné sídlo materskej spoločnosti Anex Tour je v tureckej Antalyi a hlavnou špecializáciou sú Turecko a Egypt. Anex Tour má 6000 zamestnancov a svoju vlastnú leteckú spoločnosť.

Orex Travel má svoje pobočky v Bratislave a Košiciach a okrem letov z Bratislavy a Košíc ponúka aj lety z Budapešti.

Už viac ako 25 rokov je skupina ANEX Group jedným z popredných svetových touroperátorov. Ako medzinárodný touroperátor poznáme podnikanie v oblasti organizovaných zájazdov od základov. Z vlastných skúseností poznáme najobľúbenejšie hotely. V súlade s mottom našej spoločnosti "#doingitwithlove", "#wedowithlove" zaraďujeme do našej ponuky len overené hotely, ktoré sú medzi našimi cestovateľmi žiadané.

Čo ponúkame?

Ponúkame dovolenky, ktoré vyhovujú potrebám všetkých cestujúcich, od ekonomickej triedy až po elitnú VIP úroveň vo všetkých destináciách. Náš široký výber hotelov a dovoleniek sa neustále aktualizuje a kvalita našich služieb sa zvyšuje.

Spoločnosť Orex Travel každoročne zavádza nové technológie v cestovnom ruchu. Inovácie šetria čas, úsilie a peniaze nielen nám, ale aj našim partnerom a cestujúcim.

Našich cestujúcich privítajú kvalifikovaní zástupcovia v každej dovolenkovej destinácii. Všetci sú vynikajúcimi profesionálmi vo svojom odbore a ponúkajú zábavu a historické prehliadky prispôsobené každému jednotlivému turistovi. Zoznam dostupných výletov je tiež každoročne aktualizovaný. Všetky naše transfery sa uskutočňujú v pohodlných a kvalitných autobusoch. Vďaka dlhoročným skúsenostiam na trhu cestovného ruchu, profesionalite zamestnancov Orex Travel, spoľahlivosti našich partnerov, širokému výberu hotelov, vysokej úrovni služieb a srdečnej pohostinnosti je Orex Travel k dispozícii.

Prečo Orex Travel?

Naša práca na trhu cestovného ruchu nám priniesla úspech, uznanie a dôveru našich partnerov a turistov. Počet našich letov a príchodov turistov sa každú sezónu zvyšuje. Nie je pre nás dôležité len to, aby sme turistom poskytli dobrú dovolenku, ale najdôležitejším ukazovateľom dôvery je, že cestujúci plánujú svoju ďalšiu dovolenku s Orex Travel.

LETECKÉ SPOLOČNOSTI

Bez ohľadu na to, kam plánujete svoju cestu, vždy vám ponúkneme pohodlný let.

PROFESIONÁLI V CESTOVNOM RUCHU

V každej destnacii vás privíta, odprevadí do rezervovaného hotela a počas vašej dovolenky sa o vás postará ochotný personál OREX Travel.

DOPRAVA

Cestu do hotela podľa vlastného výberu si užijete v bezpečných a pohodlných autobusoch.

HOTEL

Ponúkame ubytovanie pre všetky typy rekreácie a plníme priania hostí: apartmány, mestské alebo útulné rodinné hotely, veľké hotelové komplexy.