Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Colakli (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

 Elegantný hotelový komplex sa nachádza pri mestečku Çolaklı, hostia ocenia aj blízkosť Side, Manavgatu či Kumköy. Je vhodný pre páry, ale rovnako aj pre rodiny s deťmi. Romantická prechádzka po promenáde učaruje nielen zaľúbencom. V areáli sa nachádzajú vonkajšie a vnútorné bazény pre deti i dospelých, k dispozícii je tiež aj aquapark. Čas možno stráviť v obchodíkoch či butiku. Samozrejmosťou je WiFi (bez poplatku) či internetová kaviareň.

 

Poloha

Centrum Çolaklı je vzdialené 2 km, Side 15 km, medzinárodné letisko v Antalyi 55 km a centrum mesta 65 km.

 

Vybavenie izieb

Komfortne zariadené izby majú balkón prevažne s výhľadom na more, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, klimatizácia, kúpeľňu s WC, sprchou alebo vaňou a fénom. K dispozícii sú izby aj pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Lákavá piesočnatá pláž je súčasťou areálu. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, plážové osušky bez poplatku.

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, 6 à la carte reštaurácií (steak house, ďalekovýchodná, rybia, turecká, ottomanská, talianska), 4 snack bary, 7 barov, vrátane baru pri bazéne a plážového, 2 kaviarne a cukráreň.

 

Pre deti

Bez poplatku môžu deti využívať detský klub, tínedžerský klub, detské bazény, detskú herňu, aquapark s 13 šmýkaľkami, deti si môžu taktiež pochutiť na detských bufetových stoloch.

 

Šport a zábava

Okrem denných a večerných animácií je k dispozícii vonkajšia i vnútorná posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal a basketbal. Za poplatok sú vodné športy, kolky či biliard.

 

Wellness

Hosťom je k dispozícii priestranné SPA centrum, kde je bez poplatku možné využiť turecký kúpeľ a saunu, za poplatok masáže či vírivku.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, nočnú polievku, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a teplé nápoje. Minibar denne dopĺňajú vodou. Podávajú sa zákusky, káva a čaj. Dovážané nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis All Inclusive služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.goldencoasthotel.com

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo