Orex Travel
(Slovenska Republika)

SUENO HOTELS BEACH SIDE

Základné informácie

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (1 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Poloha

Obľúbený a kvalitný hotelový rezort je vhodný pre všetky vekové kategórie, pozostáva z 1 hlavnej budovy (5 poschodí) a menších viliek, ktoré sú obkolesené záhradami a bazénmi; hotel má spolu 760 izieb. Hosťom slúži 6 bazénov, z toho 1 vnútorný vyhrievaný a vonkajší i vnútorný bazén pre deti, tiež 7 tobogánov. Hotel poskytuje balíček pre novomanželov. Hotel má futbalové ihriská, tenisové kurty, lunapark, amfiteáter, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, detský klub, požičovňu áut, lekára, obchodíky, čistiareň, internetovú kaviareň (za poplatok), WiFi (bez poplatku), 8 konferenčných miestností.

 

Pláž

Hotel sa nachádza iba 1 km od Side a 5 km od mestečka Manavgat. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 60 km, centrum Antalye je vzdialené 70 km.

Vybavenie izieb

Komfortne zariadená izba je vybavená balkónom, AC, telefónom, SAT-TV, minibarom (zdarma), trezorom (zdarma), pripojením na internet, kúpeľňou s vaňou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

Strava

Modrou vlajkou ohodnotená nádherná súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pri hoteli a je dlhá 260 m.  Hosťom je k dispozícii aj mólo. Slnečníky, ležadlá, matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, osušky sú za zálohu na kartu. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

Šport a zábava

Hotel má 1 hlavnú reštauráciu, 6 à la carte reštaurácií (tureckú, mexickú, taliansku, orientálnu, rybiu a barbeque). Hosťom je k dispozícii 13 barov, vrátane baru na pláži, na móle a diskotéke. 

Wellness

Bez poplatku deti využívajú denné a večerné animácie, detský bazén, lunapark, mini klub (4-12 rokov), teenage klub (13-16 rokov), detské ihrisko, kino, disco, detské stoličky, detské menu v reštaurácii, detskú postieľku. Stráženie detí a zapožičanie detského kočíka je za poplatok.

Pre deti

Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, vodné polo, bocciu, posilňovňu, šípky, lukostreľbu, stolný tenis, aerobik, akvapark, gymnastiku, step, pilates, vodnú gymnastiku, basketbal, mini futbal, minigolf, 3 futbalové ihriská, 4 tenisové kurty, cykloturistiku, turistiku, diskotéku. Spoplatnené sú motorové vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu, kolky, biliard, lunapark, stolný futbal, herňa. V blízkosti hotela sa nachádza centrum mesta Side, kde sú obchody, reštaurácie, bary a diskotéky.

Web

SPA a wellness centrum poskytuje masáže, starostlivosť o telo a pleť, pílingy, turecký kúpeľ, parnú miestnosť. Služby SPA centra sú za poplatok.

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?