Orex Travel
( Slovenská Republika)

SIRMA HOTEL

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (1 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Menší rodinný komplex nachádzajúci sa v krásnej zelenej záhrade neďaleko pláže je vhodný pre nie náročných klientov. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a apartmánov situovaných v záhrade, celkove ponúka 132 izieb. K dispozícii sú tiež 2 vonkajšie bazény (vrátane detského bazéna), SPA centrum, butik, mini market, kaderníctvo,práčovňa, internetový kútik a lekár. Hosťom bezplatne ponúka shuttle bus, ktorý niekoľkokrát denne rozváža hostí na rôzne pláže Alanye. Hotel je vhodný pre všetky vekové katgórie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum antického mestečka, ktorého okolie je spojené s možným nakupovaním je vzdialené asi 1 km od hotela.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), klimatizáciu, telefón, wifi (za poplatok), kúpeľňu s vaňou/sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

 

Pláž

Piesočnatá pláž je vzdialená približne 150m od hotela. Lehátka a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, plážové osušky sú za poplatok.

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, lobby bar a plážový bar.

 

Pre deti

Bez poplatku je mini klub (4-12 rokov), animácie, detský bazén, detské ihrisko.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú športové aktivity, kde môžeme spomenuř plážový volejbal, boccia, šípky, fitness centrum, gymnastika, stolný tenis. Za poplatok je možné využiť motorové vodné športy na pláži.

 

Wellness

K dispozícii  je turecký kúpeľ bez poplatku. Služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu, snack počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

 www.sirmahotel.com

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?