Orex Travel
(Slovenska Republika)

SIRMA HOTEL

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (1 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Menší rodinný komplex nachádzajúci sa v krásnej zelenej záhrade neďaleko pláže. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a apartmánov situovaných v záhrade, celkove ponúka 132 izieb. K dispozícii sú tiež 2 vonkajšie bazény (vrátane detského bazéna), SPA centrum, butik, mini market, kaderníctvo,práčovňa, internetový kútik a lekár. Hosťom bezplatne ponúka shuttle bus, ktorý niekoľkokrát denne rozváža hostí na rôzne pláže Alanye. Hotel je vhodný pre všetky vekové katgórie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 60 km od letiska v Antalyi. Side je vzdialené asi 1 km od hotela a nákupné možnosti približne 2 km.

 

Pláž

Piesočnatá pláž je vzdialená asi 150 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, plážové osušky sú za poplatok

Vybavenie izieb

Izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), klimatizáciu, telefón, wifi (za poplatok), kúpeľňu s vaňou/sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia (za poplatok), lobby bar, beach bar.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, športové aktivity s animátormi, plážový volejbal, boccia, šípky, fitness centrum, gymnastika, stolný tenis. Za poplatok je možné využiť motorové vodné športy na pláži.

 

Wellness

K dispozícii  je turecký kúpeľ bez poplatku. Služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.

 

Pre deti

Bez poplatku je mini klub (4-12 rokov), animácie, detský bazén, detské ihrisko.

 

Web

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?