Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 65 km

Najbližšie mesto (km): Side 1km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150m

 

Popis

5* štýlový hotel s krásnou tropickou záhradou v blízkosti centra Side je výbornou voľbou pre všetky vekové kategórie. Tento hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2010 a obľúbia  si ho najmä tí, ktorí majú radi krásne piesočnaté pláže. Milovníci histórie a pamiatok ocenia bezprostrednú blízkosť historického centra antického Side. Hotel pozostáva z jednej hlavnej a jednej vedľajšej budovy, ktoré majú 4 poschodia, 3 výťahy  a má celkovo 228 izieb. Hotel ponúka svojm hosťom kvalitné služby a oddych v spa centre ako i aktívny relax vo svojom fitness centre. Wi-Fi je k dispozícii v lobby.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v letovisku Side a to len 1 km od krásneho historického centra Side. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 65 km.

 

Vybavenie izieb

Elegantne a vkusne zariadené štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou, WC, fénom, trezorom, súpravou na prípravu kávy/čaju, Sat TV, Wi-Fi, telefónom, minibarom (dopĺňaný denne nealko nápojmi a pivom), klimatizáciu, balkónom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Krásna piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 150m od hotela. Slnečníky, lehátka sú hosťom k dispozícií zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícii za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne a v 2 a la carte reštauráciách môžete ochutnať turecké a rybie špeciality. V a la carte reštaurácii je rezervácia vopred nutná. Hotel má 5 barov vrátane baru na pláži a disco baru.

 

Pre deti

Pre deti vo veku 4-11 rokov a  je pripravený pestrý zábavný program v mini klube, detský bazén so šmýkačkami, mini disco, detské ihrisko, trampolína, detská stolička a postieľka. Kočík je zdarma na vyžiadanie.  

 

Šport a zábava

Zdarma je možné využívať vonkaší a vnútorný bazén, stolný tenis, aerobic/aqua aerobic, gymnastika/step, fitness centrum, šípky, šach. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži, herňa, biliard, bowling, internetová kaviareň. Pre hostí je pripravený i zaujímavý zábavny program počas denných i večerných animácií.

 

Wellness

Zdarma je možné využívať saunu a turecký kúpeľ. Masáže sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept All Inclusive  od 10:00 – 24:00 zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, zmrzlinu, teplé nápoje, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, nápoje v disco bare, koktejly, šumivé víno, šampanské, importované alkoholické nápoje a nápoje vo fľašiach a plechovkách sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.sidestarhotels.com

Fotografie a videá