Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SIDE ROYAL PARADISE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km

Najbližšie mesto (km): Side (4)

Typ pláže: piesková

Vzdialenosť od pláže: 400 m

 

Základné informácie

Side Royal Paradise pozostáva z dvoch päťposchodových budov a celkovo má 335 izieb. Hotel je vybavený lobby, konferenčnou miestnosťou, lobby, TV miestnosťou, reštauráciou s terasou, 2 a'la carte reštauráciami, 4 barmi, 2 bazénmi so šmýkačkami, vnútornym bazénom. Wi-Fi je v lobby zadarmo.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi.  Side je od hotela vzdialené 4 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

  

Pláž

Piesočnatá pláž sa od hotela nachádza len 400 metrov a delí ju od hotela cesta. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Za poplatok uteráky.

 

Strava

K dispozícií je hosťom hlavná reštaurácia s terasou, podáva jedlá medzinárodnej kuchyne.  Dve  a´la carte reštaurácie a štyri bary.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské animácie, detský bazén,  detské ihrisko, na vyžiadanie detská postielka, v rešťaurácií detská stolička.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, večerné vystúpenia, stolný tenis. Za poplatok biliard a vodné športy na pláži.

 

Wellness

Za poplatok je sauna, turecky kupeľ, masáže a turecké procedúry.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky. Dovážané nápoje, turecká káva a čerstvé šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.sideroyalparadise.com

SIDE ROYAL PARADISE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo