Orex Travel
(Slovenska Republika)

SHERWOOD DREAMS RESORT

Základné informácie

Bezplatne sú k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. Masaáže, píling a ostatné služby SPA centra  sú za poplatok.

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

www.sherwooddreamsresort.com

Poloha

Hostia majú možnosť si spríjemniť pobyt dennými a nočnými animáciami, živou hudbou, gymnastikou, aerobikom, step aerobikom, vodnou gymnatistikou, vodnými hrami, plážovým volejbalom, bocciou, lukostreľbou, šípkami, basketbalom, futbalom, minigolfom, využitím posilňovne, tenisových kurtov a vybavenia, stolným tenisom či kinom. Za poplatok je možné využiť  biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry.

 

Pláž

K dispozícii je miniklub (5 - 12 rokov), teenager klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko, detský bazén, detská diskotéka, detské bufetové stoly.  Hotel tiež ponúka  k dispozícii detskú postieľku, aquapark, lunapark a detské bazény. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Vybavenie izieb

V hlavnej reštaurácii servírujú jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Okrem toho sú k dispozícii 2 à la carte reštaurácie (medzinárodná, talianska ), 2 snack reštaurácie, ako aj cukráreň. K dispozícii je aj 6 barov, vrátane dvoch barov pri bazéne.

 

Strava

V rámci hotelového areálu sa  tu nachádza  krásna 200m dlhá piesočnatá pláž. K dispozícii sú plážové toalety a sprchy. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Šport a zábava

Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a fénom, SAT/ LCD TV, trezorom (za poplatok), súpravou na prípavu teplých nápojov, denne dopĺňaným minibarom, ústrednou klimatizáciou, telefónom, WiFi a balkónom. IK dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

 

Wellness

Hotel sa nachádza 1 km od Boğazkentu, 5 km od Beleku a 40 km od letiska v Antalyi. Nabližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela. 

Pre deti

Vzdialenosť od letiska: 40km

Najbližšie mesto (km): Belek 5km

Typ pláže: Piesočná

Vzdialenosť od pláže: 200m

 

Web

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?