Orex Travel
(Slovenska Republika)

SEHER SUN BEACH

Základné informácie

Príjemný štvorhviezdičkový hotel sa nachádza neďaleko centra Side, iba 900 m od nákupných možností v stredisku Colakli. Hotel pozostáva z jednej hlavnej budovy a dvoch vedľajších budov, spolu má 184 izieb. K dispozícii je vstupná hala s recepciou, 2 výťahy (v hlavnej budove), vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, tobogány (v hoteli Seher Resort & Spa), menší obchod, kaderníctvo, lekár, WiFi, hammam, fitnes centrum, internetový kútik.

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Colakli (900 m)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m

 

Poloha

Hotel sa nachádza 900 m od najbližšieho centra Colakli, 6 km od centra Side a 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Pláž

Každá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, Wifi, trezor, minibar (fľaša vody v deň príchodu), kúpeľňa s WC a fénom. K dispozícii je 1 špeciálne upravená izba pre hendikepovaných klientov.

 

Vybavenie izieb

Nádherná piesočnatá pláž je vzdialená približne 70 m. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena osušiek je spoplatnená.

 

Strava

Hlavná reštaurácia s vnútornou i vonkajšou kapacitou, 2 a´la carte reštaurácie – turecká a rybia, kaviareň, lobby bar.

 

Šport a zábava

Deti môžu využiť mini klub (6 – 12 rokov), detské ihrisko, detský bazén, animačné programy pre deti a mini disko. K dispozícii sú aj detské stoličky v reštaurácii (na vyžiadanie) a detské postieľky.

Wellness

Bezplatne je možné využiť ľahšie denné a večerné animácie, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, biliard, fitnes centrum, tenisový kurt (večerné osvetlenie a tenisové vybavenie sú za poplatok). Za poplatok sú k dispozícii vodné športy na pláži, herňa (bowling, biliard, playstation vo vedľajšom hoteli Seher Resort & Spa) a internetový kútik.

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť hammam a saunu. Rôzne druhy masáží sú poskytované za poplatok. Odporúčame využiť hammam ako fakultatívny výlet. Bližšie informácie poskytne Váš pobytový delegát.

 

Web

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočné občerstvenie, snacky, cukráreň (otvorená vo vyhradených hodinách), zmrzlinu (vo vyhradených hodinách), nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické a teplé nápoje v čase od 10:00 do 24:00. Mini bar je pri príchode naplnený 1 fľašou vody. Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje a nápoje na diskotéke sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?