Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 45 km

Najbližšie mesto (km): Side 7km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0m

 

Základné informácie

Krásny, nový hotel ležiaci na piesočnatej pláži má 300 izieb, izbový servis (za poplatok), vstupnú halu s recepciou, 2 vonkajšie bazény, tobogany, vonkajší a vnútorný detský bazén, vnútorný bazén pre dospelých, 4 konferenčné miestnosti. K dispozícii je sauna, hammam, masáže, fitnes centrum, lekár, čistiareň, kaderníctvo, požičovňa áut, mini market, fotograf, animačné programy, vodné športy, diskotéka, biliard, bowling, amfiteáter, internetové pripojenie v lobby do 50MB/pobyt zdarma.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 7 km od Side, Manavgat je vzdialený 10 km, medzinárodné letisko Antalya 45 km.

 

Vybavenie izieb

Komfortne zariadené izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, mini barom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia (s kapacitou 700 hostí), 4 a´la carte reštaurácie: turecká, talianska, čínska, rybia cukráreň, 6 barov: Lobby bar, Snack bar, Pool bar, Beach bar, Disco bar, Terrace bar.

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), teeny klub (11-15 rokov), detský bazén, detské animácie, opatrovateľka je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je k dispozícii fitnes centrum, gymnastika, aerobik, animačné programy, šípky, stolný tenis, boccia, streľba zo vzduchovky, plážový volejbal. Za poplatok je bowling, biliard, play station, elektronické šípky, vodné športy. Vstup na diskotéku je zdarma, nápoje za poplatok.

 

Wellness

Zadarmo hotel ponúka hammam, saunu, za poplatok masáže, peeling, ošetrenie tváre.

 

Koncept

All Inclusive koncept od 10:00 – 24:00 zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy a nápoje na diskotéke sú za poplatok. Mini bar je denne dopĺňaný vodou a nealkoholickými nápojmi. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Pre viac informácií: www.seameliabeachresort.com

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo