Orex Travel
(Slovenska Republika)

RAYMAR HOTELS & RESORTS

Základné informácie

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Vzdialenosť od letiska: 89 km

Najbližšie mesto (km): Side (30 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0m

Poloha

Veľmi kvalitný 9-poschodový hotel je charakteristický modernou architektúrou, má 266 izieb a otvorený bol v máji 2013. Zariadený je v elegantnom minimalistickom  štýle a je vhodný pre všetky vekové kategórie, rovnako pre rodiny s deťmi, pre mladých, seniorov a pre páry. Hotel ponúka svojim hosťom množstvo športových aktivít, akvapark, tenisové kurty. K dispozícii má bohatý koncept Ultra All Inclusivu a celý hotelový komplex je koncipovaný tak, aby Vám umocnil pohodlie na Vašej vytúženej dovolenke s nezabudnuteľnou atmosférou priamo pri krásnej pláži.

Pláž

Hotel sa nachádza pri mestečku Manavgat, 30 km od historického centra Side a 89 km od letiska. 

Vybavenie izieb

Štýlovo zariadené izby o rozlohe 24 m2 majú balkón a sú vybavené kúpeľňou so sprchou, klimatizáciou, fénom, telefónom, trezorom, TV, minibarom a WiFi.  K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaních klientov.  

Strava

Piesočnato-kamienková súkromná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, osušky sú za zálohu.

Šport a zábava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 3 à la carte reštaurácie (turecká, rybia, mexická); k dispozícii je aj 6 barov, vrátane baru na pláži a diskobaru. Hotel pri bazéne je otvorený 24 hodín.

Wellness

Deťom slúži detský Mini klub vo veku 4-12 rokov, 2 detské bazény, akvapark, detské ihrisko. 

Pre deti

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, basketbal, šípky, mini futbal, mini golf, volejbal, posilňovňu, tenis. Za poplatok sú vodné športy (parasailing, vodné lyže, jet ski, banán), hodiny tenisu a osvetlenie kurtu, biliard, squash, bowling, stolný futbal, herňa. 

Web

V rámci relaxu sú k dispozícii sauna, turecký kúpeľ, masáže a vnútorný bazén.  Za poplatok je kaderník, nákupné centrum, SPA centrum, vírivka, masáže, peeling, služby lekára. 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa. Podáva sa polnočná večera, koláče, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje medzi 24:00 -10:00 sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?