Orex Travel
(Slovenska Republika)

PORT RIVER HOTEL & SPA

Základné informácie

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Najbližšie mesto (km): Manavgat (5 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od letiska: 65 km

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha

Nový hotel Port River & SPA v tesnej blízkosti rieky Manavgat s vlastným riečnym prístavom otvoril svoje brány klientom v letnej sezóne 2015. Dovolenkárov presviedča o svojich kvalitách rovnako úspešne, ako sa to darí jeho sesterskému hotelu Lake & River Hotel. Má spolu 406 izieb a ponúka služby Ultra All Inclusivu. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Wifi je v lobby a aj na izbách bez poplatku.

Pláž

Hotel sa nachádza 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 5 km od nákupných možností v stredisku Manavgat.  Centrum Side je od hotela vzdialené 7 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, Wifi, trezorom, kúpeľňou so sprchou, WC a fénom, rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii sú 3 izby pre hendikepovaných klientov.

Strava

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky, uterkáky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.

Šport a zábava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 2 à la carte reštaurácie(jeden krát za pobyt zdarma – turecká a talianska), k dispozícii je  hosťom lobby bar, bistro  plázový bar, bar pri bazéne a diskobar (vrámci UAI).

Wellness

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detský bufet, detská stolička, detský kočík, detský bazén. Opatrovanie detí je za poplatok.

Pre deti

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, disco, živá hudba, aerobik, gymnastika, vodné pólo, stolný tenis, šípky, minigolf, plážový volejbal, bocciu, posilňovňu, biliard. Za poplatok sú vodné športy na pláži.

Web

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, piling, ostatné služby SPA centra, kaderníctvo.

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?