Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

PALM WORLD RESORT & SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 57 km

Najbližšie mesto (km): Side 7 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 400m 

Základné informácie

Hotel Palm World bol postavený v roku 2015 na pobreží obľúbeného letoviska Side - Evrenseki. Leží v príjemnom prostredí na pobreží Stredozemného mora uprostred nádhernej prírodnej scenérie.  Pozostáva z 3 samostaných blokov budov a má celkovo 192 izieb. Hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou, lobby barom (Wi-Fi zdarma), hlavnou reštauráciou, a la carte reštauráciou, vonkajším a vnútorným bazénom, fitness a spa centrom, obchodom so suvenírmi, práčovňou, konferenčnou miestnosťou. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. 

Poloha

Historické mesto Side s mnohými pamiatkami je vzdialené len 7 km. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 57 km.  

Vybavenie izieb

Priestranné a elegantné štandardné izby (22m2) sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s WC, LCD TV, mini trezorom (za poplatok), minibarom (denne dopĺňaný vodou), rýchlovarnou kanvicou, telefónom, Wi-Fi, balkónom, klimatizáciou. K dispozícii sú i 2 izby pre hendikepovaných klientov. Ekonomické izby (20 m2) sa nachádzajú na prízemí.

Pláž

Piesočnatá pláž je vzdialená cca 400m od hotela. Na pláž hostí vozí hotelový shuttle. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú zdarma. 

Strava

V hlavnej reštaurácii si pochutnáte na vyberaných špecialitách domácej i medzinárodnej kuchyne.  Rybia a la carte reštaurácia ponúka výber delikátnych rybích špecialít a osvieženie je pripravené v 4 baroch (pool bar, beach bar, lobby a disco bar). Všetky nápoje v disco bare sú spoplatnené. Rezervácia v a la carte reštaurácii vopred je potrebná.

Pre deti

K dispozícii je detský bazén, mini disco, mini klub  (od 4-12 r.) s detskými animáciami. 

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén so šmýkačkami, vnútorný bazén fitness centrum, stolný tenis, plážový volejbal, plážový volejbal, šípky, vodná gymnastika, aerobic a pravidelné zábavné animačné programy. Za poplatok sú herňa a vodné športy na pláži.

Wellness

Zdarma je možné využívať turecký kúpeľ (hamam)a saunu. Masáže a kaderníctvo sú spoplatnené.

Koncept

Hotel ponúka koncept all inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, večeru, snack, večerná polievka, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, dezerty. Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje sú za extra poplatok. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web

www.palmworldside.com

PALM WORLD RESORT & SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo