Orex Travel
( Slovenska Republika)

LILYUM HOTEL RESORT

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (8 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 400 m

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Tento štvorhviezdičkový hotel poskytuje kvalitné služby a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Príjemný areál hotela, moderné ubytovanie, bezény, tobogany a priateľský personál zabezpečí dovolenku po akej túžite. Má spolu 205 izieb. Wifi je v Lobby bez poplatku. K dispozícii je aj Spa centrum, fitness centrum, konferenčná miestnosť, fotograf, mini market, animačné programy, vodné športy, biliard.

Poloha

Hotel sa nachádza 8 km od centra Side a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 60 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom/francúzskym balkónom, SAT-TV, centrálnou klimtizáciou, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, súpravou na prípravu teplých nápojov. K dispozícii sú 2 izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 400m od hotela. Hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu na pláž v určitých intervaloch. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Za pranie osušiek hotel účtuje 0,5 Euro pri ich výmene.

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; a´la carte reštaurácia, 4 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke (za poplatok).

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detský bazén, animácie, ihrisko, tobogany, detský bufet. Opatrovateľka je k dispozícii za poplatok.  

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, aerobic, šípky, boccia, stolný tenis, plážový volejbal. Za poplatok je biliard, stolný futbal, Play station, vodné športy na pláži.  

Wellness

Zadarmo hotel ponúka hammam a saunu, za poplatok sú masáže, vírivka, píling a ostatné služby SPA centra.

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, zmrzlinu počas večere, nealkoholické, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje, v čase od 10:00 – 24:00. Importované nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web

Pre viac informácií: http://www.sidelilyumhotel.com/en/index.php    

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?