Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 66 km

Najbližšie mesto (km): Manavgat 5km

Typ pláže: piesočnato- štrková

Vzdialenosť od pláže: 750m

Popis

Hotel je postavený v stredomorskom štýle, má 418 izieb, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 1 vonkajší bazén, tobogány, 1 vnútorný bazén, detský vonkajší bazén. K dispozícii je kaderníctvo, hammam, sauna, fitnes centrum, lekár, čistiareň, obchod so suvenírmi, fotograf, zlatníctvo, amfiteáter, herňa, mini klub, diskotéka, obchodné centrum, vodné športy na pláži (za poplatok), 3 konferenčné miestnosti.

Poloha

Hotel sa nachádza približne 66 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Starobylé mesto Side je cca 7 km, Manavgat je vzdialený 5 km.

Vybavenie izieb

Vkusne zariadené izby s výhľadom na jazero alebo na rieku sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom,  LCD TV, telefónom, rádiom, Wi-Fi,  minibarom, varnou kanvicou, klimatizáciu, balkónom. Izby majú výhľad na bazén alebo do záhrady. K dispozícii sú i izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Štrkovo-piesočnatá pláž je vzdialená 750 m od hotela Lake & River Side. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

K dispozícií je hosťom hlavná reštaurácia, kde sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne 2 A la carte reštaurácie: talianska, turecká, mexická, ktoré sú 1x počas pobytu zdarma (rezervácia vopred je nutná). Holtel má 4 bary vrátane plážového baru.

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské animácie, detské ihrisko, detský bazén so šmýkačkami.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, disco, fitness centrum, plážový volejbal, boccia, šípky, boccia, aerobic, step, gymnastika, stolný tenis. Vodné športy sú za poplatok.

Wellness

Bez poplatku je hosťom k dispozícii sauna a turecký kúpeľ, parná miestnosť. Za poplatok sú masáže a peeling. 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere vo forme bufetových stolov. Podávajú sa zákusky, zmrzlina, gozleme. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web

Bližšie informácie na: www.lakeriversidehotel.com

 

Fotografie a videá