Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

DRITA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 140 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 14 km

Typ pláže: Piesočnato- kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50 m

 

Základné informácie

Hotel Drita je príjemný hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti krásnej pláže ocenenej modrou vlajkou. Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2011 a je vybavený vstupnou halou s recepciou, výťahom, Wi-Fi v priestoroch recepcie zdarma, reštauráciou, á la carte reštauráciou, niekoľkými barmi, spoločenskou miestnosťou s TV, obchodíkmi, kaderníctvom, saunou a fitness centrom, miniklubom, konferenčnou miestnosťou.

 

Poloha

Hotel Drita sa nachádza v stredisku Alanya - Kargicak. Mahmutlar je vzdialený asi 2 km, centrum Alanye s bohatými možnosťami nákupov a zábavy 14 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené  približne 140 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, LCD TV, trezorom, telefónom, minibarom, kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, wifi. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Hotel Drita oddeľuje od širokej piesočnato-kamienkovej pláže len pobrežná komunikácia. Pláž je vzdialená cca 50 m je ocenená modrou vlajkou. Na pláž je možné prejsť podchodom. Slnečníky, lehátka k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Plážové osušky sú zdarma k dispozícii na recepcii spa centra.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedla domácej i medzinárodnej kuchyne, a la carte reštaurácia,  bary, vrátane baru na pláži a pri bazéne.  

 

Pre deti

Pre deti sú pripravené zaujímavé aktivity v mini klube. K dispozícii je aj detské ihrisko, bazén s vyhradenou časťou pre deti, mini disco.

 

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, vnútorný bazén, fitness centrum, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, disco. Pre hostí je pripravený i zábavný animačný program. Za poplatok sú internetový kútik a vodné športy na pláži.

 

Wellness

Zdarma je možné využívať turecký kúpeľ. Masáže, parný kúpeľ, sauna a kaderníctvo sú spoplatnené.

Koncept

Hotel ponúka koncept Ultra All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, gozleme, občerstvenie, teplé nápoje a dezerty, večere, večerné občerstvenie, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, kokteily, importované nápoje, sú za extra poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.hoteldrita.com

 

DRITA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo