Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 70 km

Najbližšie mesto (km): Side 5 Km

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 250m

 

Základné informácie

Tento luxusný rezort otvoril svoje brány len v roku 2015 a poskytuje vysoký štandard kvalitých služieb kde uspokojí očakávania i  náročnejšich klientov. Hotel sa nachádza v jednom z najobľúbenejších letovísk Turecka, v blízkosti malebného historického mesta Side. Hotel má 7 poschodí a disponuje celkovo 489 izbami. Vybavenie hotela poskytuje klientom pohodlie a príjemný oddych. K dispozícii je vstupná hala s recepciou, 7 barov, centrálna reštaurácia, 2 a la carete reštaurácie, SPA centrum, fitness centrum, obchodíky, kaderníctvo, diskotéka, detský miniklub. Wi – Fi je v areáli hotela a na izbách zdarma.

 

Poloha

Tento luxusný hotel sa nachádza v oblasti Titreyengöl, 7 km od centra mesta Side, 5 km od Manavgat a približne 70 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

 

Vybavenie izieb

Hotel leží 250m od rozsiahlej piesočnato-kamienkovej súkromnej pláže. Slnečníky, ležadlá a osušky sú zdarma.

 

Pláž

Elegantné a komfortne zariadené štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom,  súpravou na prípravu teplých nápojov, balkónom, klimatizáciou, Wi-Fi. K dispozícii sú 4 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii s priestrannou vonkajšou terasou a v 2 a la carte reštauráciach (talianska, turecká,  rezervácia vopred je nutná) sa podávajú delikátne špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v 7 baroch vrátane baru pri bazéne či v beach bare.

 

Pre deti

Pre deti od 4 – 12 rokov je pripravený pestrý zábavný program v miniklube, detský bazén, mini disco, detská stolička  reštaurácii. Kočík a baby sitting sú k dispozícii za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén so šmýkačkami, vnútorný bazén, fitness centrum, stolný tenis, boccia, plážový volejbal, šípky, aerobic, zumba, gymnastika. Pre hostí je pripravený bohatý denný i večerný zábavný program. Za poplatok sú biliard a všetky motorizované vodné športy na pláži.

 

Wellness

Zdarma je možné využívať saunu, tureký kúpeľ (hamam), parnú a relaxačnú miestnosť. Služby ako masáže, vírivka,  procedúry v tureckom kúpeli, starostlivosť o pleť a telo sú spoplatnené.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s Ultra all inclusive formou otvoreného bufetu. Raňajky, neskoré raňajky, obed, poobedný snack, večera, polnočné občerstvenie, polnočná polievka, káva, dezerty, zmrzlina, gozleme.  Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sú zdarma. Ovocné džúsy, importované nápoje a koktejly sú spoplatnené. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

 

Web

Bližšie informácie na: www.thediamondhotels.com

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo