Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 55 km

Najbližšie mesto (km): Side 12 Km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250m

 

Základné informácie

Moderne zrenovovaný hotelový komplex pozostávajúci zo štyroch budov, ktoré obklopujú hotelové bazény. Vždy ochotný hotelový personál, vynikajúce jedlo, izby s krásnym výhľadom, príjemné prostredie a množstvo ďalších komponentov učinia vašu dovolenku nezabudnuteľnou.

 

 

Poloha

Diamond Beach hotel sa nachádza 12 km od centra očarujúceho mesta Side a 15 km od Manavgatu. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 55 km.

 

Vybavenie izieb

Hotel leží 250 m od piesočnatej súkromnej pláže. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú zdarma.

 

Pláž

Elegantné zariadené štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom, balkónom, klimatizáciou, súpravou na prípravu kávy/čaju.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii a v 2 a la carte reštauráciach (talianska, stredomorská), kde je rezervácia vopred nutná) sa podávajú delikátne špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v 5 baroch vrátane baru pri bazéne či v bare na pláži.

 

Pre deti

Zdarma je možné využívať saunu, tureký kúpeľ (hamam) a parnú a relaxačnú miestnosť. Služby ako masáže, vírivka, procedúry v spa centre sú spoplatnené.

 

Šport a zábava

Pre deti od 4 – 12 rokov je pripravený pestrý program v miniklube, detský bazén, mini disco, detské ihrisko, detská stolička. Babysitting  a detský kočík sú k dispozícii za poplatok. Za poplatok môžu deti vyskúšať i jazdu na koni.

 

Wellness

Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, vnútorný bazén, fitness centrum, stolný tenis, plážový volejbal, boccia, šípky, aerobic, disco. Pre hostí je pripravený  zábavný animačný program. Za poplatok sú biliard a vodné športy na pláži.

 

 

Koncept

Hotel ponúka koncept  all inclusive  od 10:00 – 24:00 formou otvoreného bufetu. Raňajky, neskoré raňajky, obed, poobedný snack, večera, polnočné občerstvenie, káva, dezerty, zmrzlina, gozleme. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sú zdarma. Ovocné džúsy, importované nápoje a turecká káva sú spoplatnené. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.thediamondhotels.com

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo