Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT & SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 40 km

Najbližšie mesto (km): Belek 12 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 500 m

 

Základné informácie

Ak uprednostňujete architektúru priateľskú k životnému prostrediu, tento hotel je pre vás tým ideálnym miestom. Crystal Paraiso Verde je synonymom pre oázu zelene v blízkosti vtáčieho raja v Boğazkente. Moderný hotelový komplex ponúka dospelým i deťom nezabudnuteľnú dovolenku vďaka svojim tenisovým kurtom, zábavnému parku či akvaparku. Môžete si vychutnávať plávanie v priezračných vodách Stredozemného mora pozdĺž súkromnej pláže, ocenenej modrou vlajkou. O zábavu hostí sa stará medzinárodný animátorský tím, ktorý pripravuje množstvo zábavných programov a šou v ruskom, anglickom, nemeckom a tureckom jazyku.

 

Poloha

Hotel je postavený v golfovej oblasti Beleku, nachádza sa 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 50 km od jej centra.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefón (za poplatok), trezor, minibar, Wi-Fi, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Pekná piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená cca 500 m, na pláž sa dostanete prechádzkou popri rieke. Ležadlá, slnečníky a matrace sú na pláži a pri bazéne zdarma. Osušky sú za zálohu.

 

Strava

Hotel má hlavnú reštauráciu so širokou ponukou jedál domácej i medzinárodnej kuchyne, 4 à la carte reštaurácií (turecká, talianska, morské plody a mexická), a niekoľko druhov barov, vrátane plážového baru, baru pri bazéne a diskotékového.

 

Pre deti

K dispozícii je detský bazén, tobogany, detský mini klub pre deti (4-12 rokov) pripravuje najmenším pestrý program.

 

Šport a zábava

Klienti môžu zdarma využiť posilňovňu, tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, vodné pólo, aqua aerobik, šípky, minigolf alebo kino. Spoplatňujú biliard, bowling, video hry, stolný futbal, osvetlenie tenisového kurtu a zapožičanie tenisovej výbavy, vodné športy na pláži, ako aj golf.

 

Wellness

Zadarmo sú turecký kúpeľ, sauna. Za poplatok sú masáže, píling, starostlivosť o pleť a vlasy, Spa centrum. Odporúčame návštevu známeho tureckého hammamu v podobe fakultatívneho výletu.

 

Koncept

Ultra All Inclusive koncept vo forme bufetových stolov zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, pochúťky snack baru, večeru, nočné bufetové stoly, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, nápoje vo fľašiach a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú  hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.crystalhotels.com.tr

 

CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT & SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo