Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Çolaklı

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Popis

Kvalitný hotelový komplex ponúka množstvo aktivít, či už pre náročných alebo rodiny s deťmi. Hotel ponúka komfortne zariadené izby s výhľadom na tyrkysové more alebo na malebnú krajinu, vonkajší bazén s tobogánmi, akvapark, detský bazén či vnútorný bazén a vlastnú súkromnú pláž s jemným pieskom, kde môžete nerušene relaxovať pri šume mora. Pre aktívnych sú k dispozícii rôzne možnosti športového vyžitia, vrátane tenisu či vodného póla. K dispozícii je aj SPA centrum so širokou ponukou služieb, etážová služba, parkovisko, WiFi vo vstupnej hale a v  izbách zdarma, nákupná pasáž, lekár, čistiareň, internetová kaviareň (za poplatok) a 3 konferenčné miestnosti.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v oblasti Side pri Çolaklı, 55 km od letiska v Antalyi a 60km od cetra Antalye.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón s výhľadom na more alebo s bočným výhľadom na more, AC, SAT- LCD TV, telefón (za poplatok), trezor, minibar, WiFi, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnatá pláž dlhá 150 m leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú bez poplatku.

 

Strava

Hostia budú pri príchode privítaní tradičným dezertom cezerye a tureckým sladkým ovocným nápojom  sherbet.

Hotel poskytuje hlavnú reštauráciu, 5 à la carte reštaurácií (nutná rezervácia vopred) a niekoľko druhov barov, kaviareň a cukráreň.

 

Pre deti

Mini klub pre deti vo veku od 4 – 12 rokov a junior klub pre deti od 13- 16 rokov s ihriskami, detský bazén, aquapark.

 

Šport a zábava

Zdarma je tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, posilňovňu, vodné pólo, aqua aerobik, aerobik, strečing, šípky, minigolf a kino. Za poplatok je herňa, biliard, bowling, stolný futbal, osvetlenie tenisového kurtu a zapožičanie tenisovej výbavy, vodné športy, internetová kaviareň, vodný bicykel.

 

Wellness

Využite turecký kúpeľ, bio a fínska saunu, parnú, snežnú a soľnú miestnosť, vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, píling, hammam, vírivka.

 

Koncept

Ultra All Inclusive koncept vo forme bufetových stolov zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, občerstvenie počas dňa, večere, nočné bufetové stoly, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje.

 

Web

Bližšie informácie na: www.crystalhotels.com.tr

 

Fotografie a videá