Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

CENGER BEACH RESORT & SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 90 km

Najbližšie mesto (km): Kizilot 3 km

Typ pláže: Piesočnato- kamienková

Vzdialenosť od pláže: 150m

 

Základné informácie

Príjemný hotel Cenger Beach Resort & Spa sa nachádza v tichej oblasti medzi dvoma dedinkami Kizilot a Okurcalar a zároveň v dostupnej vzdialenosti k mestu Side a Manavgat, kde sa nachádza viacero historických pamiatok. Hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou, hlavnou reštauráciou, 2 á la carte reštaurácie, bary, kaviareň, diskotéka, minimarket, internetový kútik (za poplatok), obchodná arkáda, čistiareň, kaderníctvo, požičovňa áut, kaderníctvo, 2 konferenčné miestnosti.

 

Poloha

Hotel Cenger leží v blízkosti dedinniek Kizilot (3 km) a Okurcalar (4 km). Historické mesto Side je vzdialené 20 km a mesto Manavgat  15 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené cca 90 km.

 

Vybavenie izieb

Elegantne zariadené štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s WC, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom, balkónom, klimatizáciou. Hotel disponuje izbamy pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza cca 150 m od hotela. K pláži vedie podchod pod miestnou komunikáciou. Slnečníky, lehátka, matrace a osušky k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii a v a´la carte reštauráciach si pochutnáte na vyberaných jedlách domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v niekoľkých baroch vrátane baru pri bazéne a baru na pláži.

 

Pre deti

Pre deti je pripravených viacero zaujímavých aktivít v mini klube (4 – 12 rokov). K dispozícii je detské ihrisko, detský bazén. Stráženie detí je k dispozícii za poplatok.  

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, vnútorný bazén, fitness centrum, šípky, boccia, stolný tenis, tenis, aerobic, gymnastika, plážový volejbal, disco (všetky nápoje na diskotéke sú spoplatnené). Pre hostí je pripravený i zábavný animačný program. Za poplatok sú herňa, vodné športy na pláži, osvetlenie tenisových kurtov a tenisová výbava.

 

 

Wellness

Zdarma je možné využívať saunu a turecký kúpeľ. Masáže, peeling a ostatné služby SPA centra sú spoplatnené.

Koncept

Hotel ponúka koncept All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočnú polievku, dezerty, zmrzlina, teplé nápoje, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a importovaný alkohol sú za

poplatok. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní. 

Web

Bližšie informácie na: www.cengerbeachresort.com

 

CENGER BEACH RESORT & SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo