Vyberte krajinu :
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 125 km

Najbližšie mesto (km): 2,5 km Alanya

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0

   

Popis

Menší hotel mestského typu sa nachádza priamo na pláži, svojim hosťom ponúka ubytovanie v 91 izbách s výhľadom na more alebo na bazén. K dispozícii sú 3 bazény (vonkajší, detský, vnútorný), 2 šmykľavky, fitness centrum, SPA centrum, obchod, lekár, práčovňa,  a internetová miestnosť. Hotel je vhodný pre menej náročnú klientelu všetkých vekových kategórií.  

   

Poloha

Hotel sa nachádza 125 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Rušné centrum Alanye je vzdialené asi 2,5 km od hotela.  

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC, a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov(nemajú balkón). Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

    

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú k dispozícii za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Hostia môžu využiť tiež 3 bary (vrátane baru na pláži) a snack bar.

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský bazén, šmykľavky a detská  postieľka.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť stolný tenis, fitness centrum,  plážový volejbal.  Za poplatok sú motorové vodné športy a biliard.

   

Wellness

K dispozícii sú za poplatok masáže, sauna a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podávajú sa zákusky a rôzne snacky. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii bez poplatku. Čerstvé šťavy a dovážané alkoholické nápoje sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.   

   

Web

 http://www.alyahotels.com/

 

Fotografie a videá