Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

AYDINBEY QUEENS PALACE & SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Medzinárodné letisko Antalya 18 km

Najbližšie mesto (km): Belek 6,7 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 1,9 km

 

Základné informácie

Tento nový hotelový komplex otvorený v roku 2019 leží blízko golfového ihriska v časti Belek. Aydinbey Queen‘s Palace patrí do kvalitnej siete hotelov a výhodou je jeho poloha blízko letiska v Antalyi. Od centra Beleku je hotel vzdialený 6,7 km. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, rodinky s deťmi, ale aj pre náročnejšiu klientelu. Klientom je k dispozícii SPA centrum, niekoľko barov a reštaurácií, zariadená konferenčná miestnosť, za poplatok sú služby lekára, obchody, služby kaderníka, požičovňa áut. Na pláž, ktorá je vzdialená 1,9 km, premáva pravidelne hotelový transfer.  

 

Poloha

Od centra Beleku je hotel vzdialený približne 6,7 km, centrum Antalye je vzdialené 26 km a od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 18 km.

 

Vybavenie izieb

Izby majú balkón, centrálnu klimatizáciu, SAT-TV, wi-fi, telefón (za poplatok), trezor, minibar, súprava na prípravu čaju, kúpeľňu s WC a fénom.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 1,9 km od hotela, na pláž premáva hotelový transfer. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, k dispozícii je niekoľko barov, à la carte reštaurácií, cukráreň, kaviareň, gozleme bar.

 

Pre deti

Bez poplatku deti využívajú detský klub, detský bufet v reštaurácii, detské animácie, detský bazén, detské ihrisko, stolička v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť vonkajší bazén, vnútorný bazén, animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, vodný volejbal, gymnastiku, aerobik, vodnú gymnastiku, aquapark so šmykľavkami. Spoplatnený je bowling, vodné športy na pláži.

 

Wellness

SPA centrum disponuje saunami, tureckým kúpeľom a parnou miestnosťou bez poplatku. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, gozleme, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje a teplé nápoje. Za poplatok sú vybrané alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy. Popoludní sa servíruje občerstvenie, čaj, káva, zákusky, zmrzlina. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.aydinbeyhotels.com.tr

 

AYDINBEY QUEENS PALACE & SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo