Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

AYDINBEY FAMOUS RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 40 km

Najbližšie mesto (km): Belek 11 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Obľúbený, moderný hotel  vhodný najmä pre rodiny s deťmi ponúka počas celého dňa animácie, večerný program pre deti každý deň s inou témou alebo menší aquapark. Z hotela sa dostanete cez krásnu kvitnúcu záhradu až k pláži, kde si môžete dať tradičné turecké palacinky gözleme, či už na sladko alebo na slano. V blízkosti hotela sa nachádza malý bazár, ktorý ponúka rôzny sortiment od vychýrených korenín až po oblečenie. Hotel je vhodný aj pre tých najmenších a pre ľudí, túžiacich po ničím nerušenom oddychu v príjemnom prostredí krásnej tureckej riviéry.

 

Poloha

Od Beleku je hotel vzdialený 11 km, 45 km od centra Antalyi, 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Vybavenie izieb

Izby majú balkón, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, AC, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú 3 izby pre hendikepovaných klientov. Izby sú komfortne a účelne zariadené.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž je ocenená modrou vlajkou, leží priamo pred hotelom; ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia so širokou ponukou jedál, 5 barov, vrátane baru pri bazéne, disko baru a plážového Snack baru; 2 à la carte reštaurácie (BBQ a rybia).

 

Pre deti

Bez poplatku deti využívajú detský klub (4-12 rokov), animácie, detský bazén, detské ihrisko. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, aquapark, plážový volejbal, stolný tenis, bocciu, šípky, gymnastiku, vodnú gymnastiku, aerobik. Spoplatnený je biliard a vodné športy.

  

Wellness

Zdarma využite v SPA centre saunu, turecký kúpeľ. Spoplatnené sú masáže, ošetrenie pleti, píling, salón krásy.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, vybrané dovážané alkoholické nápoje a teplé nápoje. Nápoje vo fľašiach a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.aydinbeyhotels.com

 

AYDINBEY FAMOUS RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo