Orex Travel
(Slovenska Republika)

ASTERIA CLUB BELEK

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 24km

Najbližšie mesto (km): Kadriye 6km

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0m

 

Konečná cena pre 1 osobu od:

Popis

Hotelový komplex Asteria Club Belek sa skladá z 19 dvoj- a trojposchodových blokov rozmiestnených v krásnej rozľahlej záhrade. Hotel odporúčame pre náročnejších klientov, aj pre rodiny s deťmi, ktoré poteší bohatý animačný program a rozmanitá ponuka aktivít. Ubytovanie je možné len vo vilkách mimo hlavnej budovy.

 

Poloha

Hotel je od medzinárodného letiska v Antalyi vzdialený 24km. Centrum Antalye sa nachádza 33km od hotela. Najbližšie mestá sú Kadriye vzdialené 6km a Belek 10km.

 

Pláž

Piesočnato - kamienková pláž dlhá 250m a široká 50m sa nachádza priamo pri hoteli, súčasťou ktorej je i mólo 400m. Slnečníky a plážové osušky sú zadarmo.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vo vilkách mimo hlavnej budovy a sú vybavené balkónom alebo terasou, LCD TV, trezorom, telefónom, minibarom, fénom a vlastnou kúpeľnou so sprchou a WC. Upratovanie izieb prebieha každý deň a výmena posteľného prádla a uterákov 3x za týždeň. Wi- Fi je k dispozícii v lobby.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka výber domácej i medzinárodnej kuchyne. Hotel disponuje 4 á la carte reštauráciami (talianska, turecká, čínska, rybia), rezervácia vopred je nutná. 9 barov vrátane plážového baru či disco baru.

 

Šport a zábava

Bohatý animačný prgram, diskotéka, tanečné kurzy, bazény, fitness centrum, squash, biliard, tenis, šípky, boccia, stolný tenis, aerobic. Spoplatnené sú stolný futbal, catamaran, tenis a squash na osvetlených ihriskách, vodné športy.

 

 

Wellness

Bazény, sauna, turecký kúpeľ. Spoplatnené je SPA centrum.

 

Pre deti

Mini klub pre deti vo veku od 4 – 11 rokov, junior teenage klub pre deti od 12 – 16 rokov (počas hlavnej sezóny), playstation v miniklube, trampolína, ihrisko, detský bazén, mini disco. Babysitting je k dispozícii za poplatok.

 

Web

 Bližšie informácie na: www.asteriahotels.com

 

Zavoláme Vám?
Meno Priezvisko
Telefónne číslo
E Mail
Kedy Vám máme zavolať?